Pořiďte si druhotnou licenci! A co to vůbec je?

Každý z nás potřebuje Office a mnoho z nás ho využívá každý den. Licence jsou ale běžně velmi drahé a navíc jen na určitou dobu. Druhotný software (použitá licence) je produkt, který byl odkoupen od společnosti, která ho již nepotřebuje.

Ø  Často se stává, že větší společnosti nebo státní instituce přechází po čase na novější software a starý již nepotřebují. Proto ho prodají, aby ho mohl využít někdo jiný. Přeprodat ho lze legálně v případě, že ho původní majitel už nevyužívá. Možná se ptáte, jestli je to vůbec legální. Ano, je.


V čem jsme jedineční?

 Naše síla spočívá zejména v péči, kterou poskytujeme klientům. Kdykoli vám rádi pomůžeme s jakýmkoli problémem, který budete mít. Technika je nevyzpytatelná a může se stát, že budete mít s produktem potíže. Ať už se stane cokoli, jsme tu pro vás. Zavolejte nám nebo zašlete e-mail. Navíc garantujeme dodání produktu do pár hodin!


Největší výhody

Pozitiv pro zakoupení druhotné licence je celá řada. Mezi hlavní výhody patří:
skvělá pořizovací cena,
neomezená platnost,
efektivní úspora prostředků firem za software při zachování kvalit softwaru z oficiální distribuce,

Ceny jsou mnohem nižší, takže ušetří jednotlivci, společnosti i státní instituce. Jakmile ji zakoupíte, už vám software zůstane napořád a nikdy se neopotřebuje. Využít ji navíc můžete na online verze, OEM i COA štítky. Využijte pro sebe licence, které už jiní nepoužívají a ještě k tomu za výhodné ceny. Platit plnou cenu se nevyplatí, když můžete mít stejně dobrý produkt z druhé ruky, ne?


Osvědčené postupy

Může se to zdát jako novinka, ale tento obchodní model funguje už více jak 10 let. Nemusíte se obávat, že jde o něco nelegálního. Při obchodování je ovšem nezbytné dodržet několik základních zásad, kterých se držíme i my. Nebojte, vše je legální a na vše máme potřebné dokumenty:

- software byl zakoupen legální cestou,

- ze všech počítačů původního majitele byl řádné odinstalován,

- musí se jednat o distribuci některé z členských zemí EU.